Zverejnenie príspevku / stránky na vybrali.sme.sk Tlač / PDF príspevku / stránky

5.12.16
0
Milí Račania, Krasňanci, lokálpatrioti,

i tento rok Vás pozývame na Deň otvorených dverí do našej školy, Gymnázia na Hubeného ulici č. 23, tu, v bratislavských Krasňanoch. Mnoho prívlastkov by naša škola mohla mať! Krásna, malá, zelená, príjemná, mladá, moderná, rodinná. Mnoho mám a otcov dnešných našich žiakov k nám chodilo, učilo sa a dokázalo veľké veci vo veľkom svete. ... a my, učitelia a žiaci robíme mnohé, aby sme jej dobré meno preniesli do ďalších rokov. Príďte sa teda pozrieť 8. decembra 2016 na naše vyučovanie, krásne priestory a vybavenie školy osobne! Radi Vás privítame v našom svete! Podrobnosti o našich úspechoch a aktivitách nájdete na našej webovej stránke http://ghubeneho.edupage.org/ a facebooku Gymnázium Hubeného 23 BA.

0 komentárov:

Zverejnenie komentára