Zverejnenie príspevku / stránky na vybrali.sme.sk Tlač / PDF príspevku / stránky

31.3.13
0
Tak a je to tu. Opäť sa potvrdilo staré známe o tom chodení na boso doma. Keď som na jeseň 2012 pripravoval starostlivo fotografie redaktorke Račianskeho výberu p. Šulákovej, netušil som, akú trpkú príchuť mi prinesie tá ich spolupráca po mojej 2 hodinovej starostlivej práci. 

Ako račiansky dobrovoľník som na požiadanie posielal podchvíľou fotografie p. Bednaričovi do Račan-a a k výročiu sídliska Krasňany ma oslovila p. Šuláková, či mám nejaké fotografie Krasňan. V podstate sme si odkonzultovali, aké fotografie potrebuje, odoslal som ich a do pár hodím som obdržal info, že moje fotografie nebudú použité, že majú inú voľbu.

Tento zážitok vo mne vzbudil presvedčenie, že je to určitý druh pomsty pravých Račanov za moje občianske vyjadrovanie na tomto blogu. A až do výmeny panáčikov na miestnom úrade nie som otvorený žiadnej spolupráci s miestnou časťou.

Koncom februára t. r. ma však oslovila prednostka obce Svätý Jur pani Fiamová. Že pozná nejaké infra fotografie z mtbiker.sk a má aj niečo konkrétne vybraté. Potrebovali riešiť plagát k hodom v apríli 2013. Tak sme sa po vzájomnej dohode dopracovali k výsledku a z tejto fotografie


vznikol plagát
0 komentárov:

Zverejnenie komentára