Zverejnenie príspevku / stránky na vybrali.sme.sk Tlač / PDF príspevku / stránky

26.9.14
0
Takto pred rokom začala devastácia životného prostredia na sídlisku Krasňany -  račiansky starosta nás opíja rohlikom. Projekt výstavby polyfunkčného domu bol priamo starostom m.č. Bratislava-Rača, p.Pilinským obhajovaný, nakoľko podla neho stavbári, resp.projektanti z 50-ych rokov minulého storočia zabudli vybudovať  na voľnom pozemku bytovku. A teda pripravený projekt spĺňa všetky normy a hlavne zapadá do starostových sľubov z roku 2010:
Bytový dom Černockého a falošná hra „zeleného“ starostu
Občania mali jednoducho nadobudnúť dojem, že nebyť "zeleného" starostu, dopadlo by to ďaleko horšie.

Napriek sľubom p. Pilinského z roku 2010 v rámci predvolebnej agitačky, sú jeho rozhodnutia z pozície starostu v rozpore s tým, čo si občan mohol prečítať pred komunálnymi voľbami 2010.Nepresadzuje záujmy občanov, teda nie tých jednoduchých. Čo je pravda, jedinú vec splnil - nehanbí sa za svoje rozhodnutia.

Pán Pilinský pri obhajobe polyfunkčného domu Cyprichova (projekt tu: Polyfunkčný bytový dom ) argumentoval, že stavba bude kopírovať pôvodné bytové domy v susedstve čo do rozmerov.

Tak sa poďme na to pozrieť:

                                 presah línie od zadnej časti                                 

     


                      presah línie od prednej časti  (od ulice Černockého)Pohľady zo svahov viníc - polyfunkčný dom Černockého svojou výškou značne prevyšuje okolité bytové domy


Je pár týždňov do komunálných volieb 2014 a po Rači sú opäť rozmiestnené falošné sľuby p. Pilinského.


0 komentárov:

Zverejnenie komentára